Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Serwer turiasas i nie odpychanie z konia :) + Metin2Mod.


.qArt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem - otóż próbowałem już wgrać wszystkie możliwe "Nie odpychacze z konia" do klienta Turisas i nie działają :)

Mojej postaci nie widać, a gdy na koniu próbuje atakować wywala klienta. Co zrobić ?

 

I prośbę oraz pytanie. Jak dodać ten serwer do KamerMod'a ? Jakby ktoś mógł mi dać "gotowca" to też bym bardzo się ucieszył.

 

Pozdrawiam qArt.

xxxxxxx

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/620489-pomocy-kamer-na-tursas/

http://speedy.sh/HjSHV/serverinfo.py

https://www.virustotal.com/file/d8d0e4c6f6b690f0360606a6f9f5ab405f79b55953e6db83f8779e53028453d3/analysis/1336215950/

 

W tym temacie masz serverinfo, aczkolwiek nie wiem jaki pong.

Opublikowano

niepotrzebny jest Pong, nie będziesz widział potek ani zmianek. Lecz napisze co zrobić, ale nie będziesz i tak mógł zmieniać jedynie pocoć ale moim zdaniem tylko po to jest mod BS Pydaka działa więc no problem... Żeby widzieć potki musisz skopiować 2 pliki item.eix / item.epk i wkleić do folderu pack ( w modzie ) podmieniasz i gitarka...

 

Pomogłem daj Like ;p

hnfsi.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...